Saf Renkler Temel Parçalarla Birleşiyor

Yeni sezon gardırobunun şaşmaz zarafeti, avangard parkadan düz kesim takım elbiseye kadar temel parçalar üzerinde yoğunlaşıyor. Tıpkı Zilli Sonbahar-Kış 2021/2022 Koleksiyonu’nda olduğu gibi… Lyon merkezli markanın uzmanları tarafından hazırlanan egzotik deriler, kürkler ve lüks yünler, otantik maskülen çizgilerin bir mührü olan saf renklerle birleşiyor. Zilli siluetinin kendini gösterdiği koleksiyon New York’tan Kiev’e, Courchevel’den Dubai veya Moskova’ya ilham veriyor. Yeni koleksiyonda markanın ikonik ceketi gösterişli havasıyla şık ve her kombinasyon için davetkâr görünüyor. Hacimler ve kumaşlar üzerindeki ince oyunlar, modern kozmopolit görünümde bir araya geliyor; kapüşonlu kapitone mat siyah renk geyik derisinden Kyle modelinde veya üst dikişli dokumaya sahip vintage kapitone hâki kuzu derisi versiyonunda olduğu gibi.

Mat siyah geyik derisi ile ilişkilendirilen dokumalar hem Kaska paltonun yeniden tasarlanan obi kemerinin üzerinde kabartma olarak hem de Kyvos kapüşonlu parkada ya da kaşmir ve kuzu derisi mont üzerinde dikkat çekiyor. Kendine güvenenler için, süet çizgili çivit renkte timsah derisinden ceket, çıkarılabilir kunduz yaka ile tamamlanıyor. Sırlı İngiliz yeşili dana derisinden Galien modeli, ton sür ton olarak astraganla tamamlanıyor. Kaşmir ve siyah renk kanguru derisinden fermuarlı hırka ise vizon ile süslenmiş bej süet versiyonuyla özgünlük için yarışıyor. Tamamı modaevinin İtalyan atölyelerinde üretilen Sonbahar/Kış takımları “en iyi” terzilik geleneğini takip ediyor. Günümüz ihtiyaçları için tasarlanan blazer, aplike ceplerini terk ederek, iki arka yırtmaç ve mükemmel kıvrılmış bir yaka ile görünümünü tamamlıyor. Ton sür ton mavi İskoç işlenmemiş yünden iki düğmeli ceket, iki veya üç parça olarak sunulan lacivert kaşmir takım elbise pürüzsüz ve kusursuz bir duruşu bir araya getiriyor. Zilli tasarımlarının görünümünün doğasında bulunan incelik, doğal olarak mevsime uyum sağlıyor.

Bu sezonun aksesuarları ise bu çoklu silüetleri tamamlamak için en temel unsurları bir araya getiriyor. Parlak yeşil timsah derisinden kemerler Stardust deseniyle dana derisi versiyonu kadar zarif görünüyor. Timsah detaylarıyla lacivert dana derisinden evrak çantası ile Triptyque monogram desenli kanvas çanta profesyonel hayatınızdaki görünümünüzü tamamlıyor.