HAKKIMIZDA

ALKON GROUP

ALKON Group, 1999 yılında Ankara’da kuruldu. Alkon’u yapılandırırken ve büyüme stratejisini oluştururken dünyadaki lüks kavramını doğru yansıtan ve hikayeleri gerçek lüks işçiliği ve özen temelinde büyüyen markaları seçtik. Özel markamız Classico’yu tam olarak bu yaklaşımla oluşturduk.

Classico, Stefano Ricci, Zilli, Brioni, Berluti ve Frette markalarının Türkiye’deki tek temsilcisi ve dağıtıcısı olan şirketimizi Türkiye’nin en seçkin 8 noktasındaki lüks mağazalarımızda ve ayrıca Avusturya – Viyana’da bulunan Zilli mağazamızda, değerli müşterilerimize gerçek lüksün keyfini sezon ürünleri ve özel dikim hizmetlerimizle sunmaya devam ediyoruz.

ALKON Group’un müşterilerine sunduğu lüks perakende servisin temelinde hayatı estetik değerlerle keyifli ve ayrıcalıklı hale getirmek bulunuyor. Temsil ettiğimiz markaları “marka elçisi” yaklaşımı ile yönetiyoruz. Markalarımızın hikayelerinin özgün ve değerli halleriyle yaşaması, müşterilerinizin ayrıcalıklı lüksün keyfini yaşamaları için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Böylece terzilik geleneğini ön planda tutarak, tamamı İtalya ve Fransa’da el işçiliğiyle üretilen ürünlerimizle, hem hazır giyim hem de özel dikim konusunda müşterilerimizi gerçek lüks ile bir araya getiriyoruz.

ALKON GROUP

Abdi İpekçi Cad. Park Apt. No: 19/1 Kat: 8 Nişantaşı  İstanbul/TÜRKİYE
Telefon : 0212 224 00 10 / Faks : 0212 224 00 04