Brioni Sonbahar – Kış 2019/20 Koleksiyonu

Sonbahar – Kış 2019/20 Koleksiyonu ile Brioni, sartoryal bilgi dağarcığını geliştirirken, bir yandan da terziliğin köklerine inmeye devam ediyor. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve ayrıntılardaki detaylar oldukça belirgin ama kaba değil. Koleksiyonun ana teması, cesur ve onurlu erkeğin lüks kavramı ile buluşması, sosyal hayatında kendini rahat ve şık hissetmesi üzerine kurulu.

Brioni erkeği nazik, kendinden emin ve cesurdur. İsteklerini takip eder ve kendine en uygun kombini yaratır. İçgüdüsel bir şekilde zariftir. Gardırobu geniştir ve özenle seçilmiş giysiler sayesinde farklı tarzlara kolayca uygunluk sağlar. Dikkat ettiği tek formalite tasarıma ve el işçiliğine verilen önemdir.

Brioni’nin terzilik anlayışı bu sezon da, erkeğin vücuduna en uygun stili hassaslıkla hazırlıyor. Koleksiyon, Brioni’nin marka imzasını çağdaş bir ifadeyle yorumlayarak, Primo takımlara yansıtıyor. Aynı zamanda, ürün gamını genişleterek erkeğe hayatının her anında giyebileceği farklı seçenekler sunuyor.

Bir gardırop, erkeğin tüm isteklerini yansıtan geniş bir repertuvara benzer. İşte Brioni’nin Sonbahar – Kış 2019/20 Koleksiyonu da bu düşünce üzerine oluşturuluyor. Trençkotlardan bluzlara, resmi kıyafetlerden ısmarlama pantolonlara, tüm ürünlerde Brioni’nin dokunuşu en ince ayrıntısına kadar hissediliyor. Kaşmir, yün, ipek, deri gibi tüm materyaller lüksü çağrıştırıyor ve dokunma isteği yaratıyor. Beyaz, açık mavi ve gri renkler, geniş bir renk paleti ile destekleniyor.

Ve böylece sofistike ve maskülen bir koleksiyon ortaya çıkıyor.