ZILLI

 

ZILLI, uzman bir müşteri için çağdaş bir lüks erkek giyim gardıropu sunan bir Fransız markasıdır. ZILLI, ikonik deri ceketini tek bir arzuyla piyasaya sürdü: kalite kültürüne sadık kalmak. Bu miras bugün Fransa ve İtalya’daki tüm atölyelerde durmaksızın mevcuttur.

Seçim sürecinden Haute Couture son rötuşlarının eklenmesine kadar, özel ve nadir malzemeler, ustalarımızın yıllar içinde mükemmelleştirdiği özel bir uzmanlık biçimi gerektirir.

Uluslararası gelişme, yeni çizgilerin yaratılmasına yol açtı: takım elbise, gömlek ve ısmarlama gömlekler, triko, kot pantolon, ayakkabı, deri eşya, bavul, kravat, gözlük ve kokular. Bu zanaatkarlık bilgisi, terzi Teofilo Zilli’nin Alain Schimel ile tanıştığı 1965’ten beri nesilden nesile aktarılıyor. İki ortak, ilk lüks deri ceketleri piyasaya sürerek şirketi geliştirdi. Erkekler için Haute-Couture kategorisinde “Yaşayan Miras Şirketi” etiketi ile ödüllendirilen marka, bugüne kadar var olan bir mirası taşıyor.

Aralık 2021’de NEGMA GROUP, markayı konsolide etmek, lüks erkek giyimde kilit bir oyuncu olmak, 50 yılı aşkın bir süredir inşa edilmiş tarihini vurgulamak ve Lyon merkezli uzmanlığından yararlanmak amacıyla ZILLI’yi satın aldı.

Tutku ve duygunun damgasını vurduğu eşsiz bir lüks hikayesi.

ZILLI İSTANBUL

Adres: Abdi İpekçi Caddesi No:5/B 34360 Nişantaşı İstanbul/TÜRKİYE
Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cumartesi / 10:00 – 19:30
Telefon: 0212 343 00 37 / Faks : 0212 343 00 78
E-Posta : zilli@alkon.com.tr