MADE TO MEASURE
Zilli, Brioni ve Stefano Ricci mağazalarımızda beğenmiş olduğunuz kumaş ve modeller doğrultusunda kendi ölçülerinize uygun özel dikim hizmeti sağlıyoruz. 

SPEED SERVICE

Brioni’ye özel olan Speed Service hizmeti 15 gün içinde özel dikim imkanı sunuyor. Speed Service kataloğundan beğeneceğiniz kumaş ve model doğrultusunda 15 gün içinde istediğiniz siparişi size ulaştırıyoruz.

GARDROP DÜZENLEME

Hayatları yüksek tempoda gecen müşterilerimize kendi zevk ve istekleri doğrultusunda vücut ölçülerine orantılı, doğru kombinasyonları seçmelerine yardımcı oluyoruz. Bunun dışında gardrobunu sezonun trend ve modelleri doğrultusunda yenilemek isteyen müşterilerimize özel bir servis imkanı sunuyoruz.

KURUMSAL HEDİYE DANIŞMANLIĞI

Size özel kişilere kaliteden odun vermeyecek hediyeler göndermek için birçok seçenek sunuyoruz. Markalarımızın tamamından yapacagınız tercihler doğrultusunda özel günlerde çalışanlarınıza ve is ortaklarınıza unutamayacakları hediyeler sunmanız için çözumler sunuyoruz.

EV DEKORASYONU

Eşsiz Frette ürünleriyle evinizin her odasını uzman mimarlarımız veya sizin seçmiş olduğunuz mimarlar doğrultusunda dekore ettiriyoruz.

TEKNE DEKORASYONU

Frette ile tekne dekorasyonunuzda da lüksü hissedebilirsiniz. Kataloglarımızdan veya özel siparişlerinizle beraber danışmanlarımız eşliğinde teknelerinizde de Frette’nin zamansız lüks parçalarına sahip olabilirsiniz.

WEDDING LIST

Frette markamızın sunmuş olduğu Wedding List hizmeti yeni evlenecek olan çiftlerin zevkleri doğrultusunda danışmanlarımızın rehberliğiyle ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyor.