YENİ MAĞAZA - NİŞANTAŞI ZİLLİ

Dünyada yeni ZILLI dekorasyon konseptli ilk mağaza...

ZILLI’nin Nişantaşı’ndaki yeni mağazası ; aynı zamanda yeni jenerasyon konspetli ilk mağazası olma özelliğini taşıyor. Maun kullanılarak klasikleşen ZILLI nin bu yeni mağazasında daha açık maun kullanılmış ve gri boyalı cam eklenerek klasik ortam modernleştirilmiş.

Mağazanın alt kat zemini ; lüks perakendecilikte kullanılan ve İtalyan işçiliğinin önemli simgesi olan TERRAZZO ‘’ mozaik kaplama’’ olup, klasik ayakkabıların ve VIP bölümün yer aldığı üst katında özel tasarım parkeler ve ZILLI tasarımı halılar kullanılmış.

Parke zemin, ZILLI’nin kendi tasarım ve patentli sandalyeleri, POLTRONA FRAU marka özel deri kanepe ve koltukları, özel expresso bar ve terası ile müşterilerine sıcak, konforlu ve muhteşem bir ortam sağlanmış.

Marka ile özleşen ipek astar tasarımlar; her sezon yeni tasarlanacak modelleri ile değişecek şekilde mağaza içinde konumlanan light boxlarda kullanılmış ve mağazanın yeni jenerasyon konseptine enerji katmış. Teknolojinin son ürünü olan; küçük , şık ve çevre dostu ‘’delta light’’ gün ışığı aydınlatmalar mağazanın dekorasyonunu ile son derece örtüşmekte.

Dekorasyonda öne çıkan ; pirinç ve paslanmaz aksesuarlar, bej deri ve gri alkantara mobilya kaplamaları ZILLI markasının hem geçmişteki klasik yüzünü hem de gelecekteki modern duruşunu çok başarılı bir şekilde yansıtmakta.

Mağaza; tasarımı 4 ay, inşaat ve dekorasyonu 4 ay olmak üzere toplam 8 ayda hazırlanmış olup ; ultra lüks ürünlerini, ultra lüks ve konforlu ortamında müşterilerinin beğenisine sunmakta..